DUYURULAR
 • 01 Mart 2023

  Mart Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Mart 2023 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 25 Ağustos 2022

  Eylül Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Eylül 2022 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 1 Ocak 2022

  Ocak Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Ocak 2022 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 1 Aralık 2021

  Bursluluk Başvurularımız Başladı!

  15-16 Ocak tarihlerinde okul bursluluk, 8-9 ocak tarihlerinde kurs bursluluk sınavlarımız bulunmaktadır. Bursluluk sayfamızdaki ilgili formları doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bursluluk başvuruları için tıklayınız.

 • 1 Aralık 2021

  Aralık Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Aralık 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 01 Kasım 2021

  Kasım Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Kasım 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 01 Ekim 2021

  Ekim Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Ekim 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 01 Eylül 2021

  Eylül Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Eylül 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

DOĞRU STATÜ

DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARI
BURSLULUK BAŞVURUSU
AKADEMİK HAYATINA YÖN VER!

Kendi yolunda başarılı gelişim gösteren öğrencilerin, ihtiyacı olan imkanları onlara sunarak, başarı hikayelerinin paydaşı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Doğru Statü Eğitim Kurumları olarak her yıl birçok öğrenciye burs veriyor olmak en büyük gururumuz.

Doğru Statü'de burslu olmak, şansla değil gelecek vaadeden kriterlere sahip olmakla mümkün.

Öğrencinin kendi şansını kendi yaratmasına imkan veriyoruz. Bursluluk başvursunda bulunan öğrencileri yalnızca bursluluk başvuru sınavıyla değil, bizimle tanıştığı güne kadar emek verdiği akademik ve sosyal geçmişiyle değerlendirip, iyi bir potansiyelin itici gücü olmak misyonunu üstleniyoruz. Siz de "Geleceğe Güvenle Bak" sloganını taşıyan bir eğitim kurumunun parçası olmak istiyorsanız, bursluluk formumuzu doldurarak, başvuruda bulunabilirsiniz.

Çağdaş eğitim anlayışımızla şekillenen bursluluğa bakış açımızın, bizi fırsat eşitliği sunmak konusunda doğru öğrencilere yönlendirdiğine inanıyoruz. Değerlendirmelerimizde bursluluk sınav sonucuyla birlikte, öğrencinin yetenekleri, ilgi alanları, ilgi duyduğu alanda kendini ne kadar geliştirdiği, sosyal hayatta ne şekilde varlık gösterdiği, akademik başarı durumu vb. birçok kriterle kapsamlı bir değerlendirme yapıyoruz.

BAŞARIYI & POTANSİYELİ & BECERİYİ

ÖDÜLLENDİRİYORUZ.