DUYURULAR
 • 01 Mart 2023

  Mart Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Mart 2023 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 25 Ağustos 2022

  Eylül Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Eylül 2022 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 1 Ocak 2022

  Ocak Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Ocak 2022 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 1 Aralık 2021

  Bursluluk Başvurularımız Başladı!

  15-16 Ocak tarihlerinde okul bursluluk, 8-9 ocak tarihlerinde kurs bursluluk sınavlarımız bulunmaktadır. Bursluluk sayfamızdaki ilgili formları doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bursluluk başvuruları için tıklayınız.

 • 1 Aralık 2021

  Aralık Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Aralık 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 01 Kasım 2021

  Kasım Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Kasım 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 01 Ekim 2021

  Ekim Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Ekim 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 01 Eylül 2021

  Eylül Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Eylül 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARI

BUCA ÖZEL ÖĞRETİM

9, 10, 11 ve 12. Sınıflar İçin Özel Öğretim Programları


Hedeflediğimiz başarıya ulaşmak amacıyla akademik ve psikolojik olarak kişiye özel öğretim programlarıyla öğrencilerimizi sınavlara hazırlıyoruz.

DOĞRU TERCİH & DOĞRU MESLEK

DOĞRU GELECEK

DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARI
ÖZEL ÖĞRETİM

Öğrencilerimizin seviyelerini ölçüp değerlendirerek, birebir yol haritalarını çıkartarak, ihtiyaç duydukları alanda eksiklerini tamamlama, kendilerini geliştirme, etüt, ek çalışma, daha fazla soru çözme, daha fazla kaynağa erişme gibi ihtiyaç duydukları her türlü eğitim yöntem ve materyalini deneyimli öğretmenlerimiz sayesinde onlara sunuyoruz. Gelişim göstermelerinin önündeki engelleri kaldırmak üzere, velileriyle koordineli programlar hazırlayıp, velileriyle sürekli bilgi paylaşımında bulunarak başarıya giden yolu birlikte oluşturuyoruz.

Haziran 2024 Kamp programına ait detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

AKŞAM MENÜSÜ

DOĞRU STATÜ

ÖZEL ÖĞRETİM
BİREYSEL ÇALIŞMALARLA BAŞARIYI GETİRİYOR!

Geleceğe Güvenle Bak

ÇAĞDAŞ EĞİTİM ANLAYIŞIYLA

Üretken Bireyler

Doğru Statü Eğitim Kurumları olarak yenilikçi, modern eğitimin öncü bireylerini yetiştirmek amacıyla en güvenilir öğretim yöntem ve tekniklerini kullanarak, öğrencilerin akademik ve bilimsel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Bireysel sorunlarını gidermek, yeteneklerini geliştirmek için de kişisel gelişim uzmanlarımızın ve eğitim koçlarımızın desteğiyle geleceğe güvenle bakan nesiller yetiştiriyoruz.