DUYURULAR
 • 01 Eylül 2021

  Eylül Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Eylül 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

 • 01 Ekim 2021

  Ekim Ayı Yemek Listemiz Yayınlandı!

  Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanır, velilerimiz ve öğrencilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Ekim 2021 yemek listemizi buradan inceleyebilirsiniz.

DOĞRU STATÜ

DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARI
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BİZE ULAŞIN

Soru, görüş ve önerileriniz bizim için değerli. Bize ulaşmak için aşağıda yer alan iletişim formumuzu kullanabilir ya da iletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizinle tanışmaktan memnuniyet duyacağız.

BİLGİ & İSTEK FORMU

Tüm kampüslerimizle ilgili iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. İlgili arkadaşlarımız en kısa sürede size geri dönüş yapmaktan memnuniyet duyacaktır.
 • GAZİEMİR KAMPÜS
 • BUCA KAMPÜS
 • BUCA ÖZEL ÖĞRETİM
 • BUCA KİŞİSEL GELİŞİM

DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARI
GAZİEMİR KAMPÜS


Tercihlerinizin şekillendiği Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi alanlarında eğitim sistemimiz, sosyal etkinlik kulüplerimiz, bursluluk ve kayıt fırsatlarımız hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinden Gaziemir Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.


DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARI
BUCA KAMPÜS


Fark yaratan eğitim anlayışıyla Anaokul, İlkokul ve Ortaokul alanlarında eğitim sistemimiz, sosyal etkinlik kulüplerimiz, bursluluk ve kayıt fırsatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinden Buca Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.


DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARI
BUCA ÖZEL ÖĞRETİM


Mesleki gölge uygulaması, verimlilik artıcı özel programlar, sistemin beklentilerini öğrenci özelinde karşılamak üzere geliştirilmiş 9, 10, 11 ve 12. sınıflar için özel öğretim programlarımız hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinden Buca Özel Öğretim Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.


DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARI
BUCA KİŞİSEL GELİŞİM


Kişisel gelişime yönelik öğrenciyle uyumlu hedefleri olan hizmetler ve mesleki rehberlik uygulamalarıyla çok yönlü gelişimi hedefleyen okula yardımcı hazırlık programları hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinden Buca Kişisel Gelişim Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.